Autor:
Publikováno dne: 04. 02. 2007

Kde nás najdete, kontakty

Národní památkový ústav v Praze,
Na Perštýně 12, čp. 356
110 00 Praha 1 - Staré Město

Kontakty:

Odbor archeologie
·  Podliska Jaroslav, PhDr., Ph.D. 234 653 132, 602 230 289    podliska.jaroslav@npu.cz    vedoucí
Oddělení péče o archeologické dědictví
·  Čiháková Jarmila, PhDr.   234 653 314, 602 230 172    cihakova.jarmila@npu.cz    archeoložka
·  Gut Vladimír, Mgr. 234 653 312    gut.vladimir@npu.cz    dokumentátor
·  Kovář Miroslav, Mgr. Pd.D. 234 653 312    kovar.miroslav@npu.cz    archeolog
·  Lochmann Zdeněk, PhDr. 234 653 307    lochmann.zdenek@npu.cz    archeolog
·  Semerád Matouš, Ing.arch. 234 653 423, 602 231 348    semerad.matous@npu.cz    archeolog
·  Staňková Veronika, Mgr. 234 653 311, 602 230 288    stankova.veronika@npu.cz    archeoložka
·  Taibl Pavel, Bc. 234 653 146, 724 284 208    taibl.pavel@npu.cz    archeolog
·  Tryml Michal, PhDr. 234 653 136, 602 230 317    tryml.michal@npu.cz    archeolog
·  Žďárská Anna, Mgr. - t.č. mateřská dovolená  234 653 305, 724 284 208    zdarska.anna@npu.cz    archeoložka
Oddělení archeologických výzkumů
·  Flek František, Bc. 234 653 305, 602 230 308    flek.frantisek@npu.cz    dokumentátor
·  Havrda Jan, Mgr. 234 653 308, 602 230 173    havrda.jan@npu.cz    archeolog
·  Müller Martin 234 653 313, 739 778 668    muller.martin@npu.cz    dokumentátor
·  Růžička Michal 234 653 306    ruzicka.michal@npu.cz    dokumentátor
·  Šebera Milan 234 653 146    sebera.milan@npu.cz    archeologický dělník
·  Vachuda Jiří 234 653 315    vachuda.jiri@npu.cz    dokumentátor
Oddělení péče o archeologické nálezy
·  Alblová Daniela 234 653 301    alblova.daniela@npu.cz    konzervátorka
·  Cymbalak Tomasz, Mgr.  234 653 310, 736 666 482    cymbalak.tomasz@npu.cz    archeolog
·  Fiškandlová Ivana    234 653 304    fiskandlova.ivana@npu.cz    restaurátorka
·  Křepelová Johana    234 653 304    krepelova.johana@npu.cz    konzervátorka
·  Podlisková Jana    234 653 302    podliskova.jana@npu.cz    dokumentátorka
·  Smutka Libor    234 653 313, 725 377 376    smutka.libor@npu.cz   správce depozitáře, dokumentátor
·  Svatošová Sylvie    234 653 303    svatosova.sylvie@npu.cz    restaurátorka
 
Externí spolupracovníci      
·  Babušková Stanislava     stanam@volny.cz    PC specialistka
·  Blažková Ivana     ivanasoukupova@seznam.cz    dokumentátorka
·  Bláhová Eva        laboratorní pracovnice
·  Čermák Vojtěch        kreslič
·  Ďurica Miroslav        dokumentátor
·  Hlavatý Jakub      kubahlavaty@gmail.com    geodet, dokumentátor
·  Samuelová Dana        laboratorní pracovník
·  Kovářová Hana        dokumentátorka
·  Žďárský Karel        dokumentátor
·  Ditmar Egon        dokumentátor